LEGO® Education SPIKE™: učte děti hrou STEAM

Zajímáte se o inovativní způsoby výuky? Potom jste tu správně. Naše LEGO® Education 45678 SPIKE™ Prime Set je dokonalý vzdělávací nástroj založený na dovednostech STEAM. Z velkého výběru našich produktů je sada LEGO® Education 45678 SPIKE™ Prime Set vhodná pro žáky druhého stupně základní školy, to je 6.-8. třídy. Spojte příjemné s užitečným a poskytněte dětem zábavu, při které budou zcela přirozeně získávat další vědomosti.

Co najdete v sadě SPIKE™ Prime

Jak už název napovídá, najdete v ní barevné LEGO® dílky. Ale i mnohem víc. Kromě známých kostiček obsahuje LEGO® Education 45678 SPIKE™ Prime Set snadno použitelný hardware s jednoduchým intuitivním kódovacím jazykem založeným na populárním jazyku Scratch. Srdce celého systému tvoří programovatelný hub. Ale nemusíte se bát, toto zařízení je vyrobeno tak, aby bylo snadno použitelné. Má tvar kostky a spoustu možností připojení. Obsahuje:

– 6 vstupních a výstupních portů,

– světelnou matrici o velikosti 5×5,

– konektivitu přes Bluetooth,

– reproduktor,

– 6osý gyroskop,

Sada SPIKE™ Prime umožňuje žákům navrhovat a stavět dynamická zařízení, interaktivní modely a hlavně zábavné roboty, kteří hrají ve STEAM konceptu významnou roli tím, že ukazují dětem reálné využití moderních technologií při řešení různých problémů. Pro děti je také důležité, že mohou s robotem určité věci přímo zažít. Tyto výukové pomůcky si děti prostě zamilují. A to všechno díky vysoce přesným motorům a senzorů. Celá sada je uložena v praktickém a odolném boxu se dvěma pořadači a přihrádkami, který je zárukou, že i tolik nepopulární chystání a uklízení bude žáky bavit. Bavit vás bude také sada LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential.

A máme toho pro vás ještě víc

Součástí sady LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential jsou i plány na 3 lekce, které odpovídají školním osnovám STEAM výuky v oblasti techniky a počítačových věd. Systém je optimalizován pro 45 minutové vyučovací hodiny, během nichž žáci získávají přirozenou cestou nové informace a dovednosti. Do začátků poskytneme učitelům pro LEGO® Education podpůrné materiály, díky kterým budou vést hodiny s jistotou a sebedůvěrou.

Na našich stránkách v sekci education naleznete tipy na lekce, jak pracovat se LEGO® Education 45678 SPIKE™ Prime Set. Najdete zde informace týkající se minimálních systémových požadavků a rovněž si můžete zdarma stáhnout aplikaci SPIKE™ App.

Kromě efektivního využití času učitelů i rodičů se ve výsledku děti začnou do školy těšit, učení se stane zábavou a motivací pro ně určitě budou i lepší studijní výsledky. Tak co, jdete do toho s námi?