Ohňostroje jsou pasé, předveďte se raději s úchvatnou dronovou show

Ohňostroje jsou na ústupu. Jde sice o krásné představení, ale je hlučné, ohrožuje zvířata a vzniká u něj riziko požáru. Dronové show dokážou vykouzlit ohromující nebeský balet, který může být doprovázen hudbou a světelnými nebo laserovými efekty. Výsledkem je představení, které každého nechá v údivu. Tyto show nejsou něčím, co se dělá jen v zahraničí, hojně se pořádají i v České republice a na Slovensku a to díky společnosti MAGIC DRONES, která může tuto show zajistit i vám.

Ukažte drony na oslavách, festivalech i firemních akcích

Vidět dronovou show na vlastní oči je skutečný zážitek, drony se vznáší ve výšce až 120 metrů, kde předvádí předem naprogramovanou show, která je vytvořena na míru podle vašich představ. Možnosti jsou neomezené, drony mohou předvádět 2D i 3D obrazce, pohybující se animace, číslovky, nápisy, postavy a nejrůznější tvary. Vše může zářit v jakýchkoliv barvách a show bude dobře viditelná i ze vzdálenosti jednoho kilometru.

Jde o velkolepou show, která může být tvořena až 1000 drony. Firmy mohou s její pomocí udělat skvělou reklamní show, která podpoří jejich značku. Města i obce mohou dronovou show předvést na oslavách nebo vánočních a jiných akcích. Jde také o skvělou volbu na jakékoliv hudební festivaly, kde mohou být stovky nebo tisíce hostů ohromeny jedinečnou show nad jejich hlavami. Je to velká příležitost i pro sportovní a jiné organizace, které mohou předvést sehrané představení pomocí dronů a tím potěšit každého diváka.

Světelná show s pomocí dronů je vysoce atraktivní a je o ni stále větší zájem. Společnost už své drony ukázala v mnoha českých městech a obcích. Jen v roce 2023 uspořádal tým z MAGIC DRONES na území Česka a Slovenska dvacet pět takových show. Toto číslo se zajisté podaří v roce 2024 navýšit, protože je nespočet událostí, při kterých bude dronová show dominovat.

Navštivte webové stránky Magicdrones.cz, kde se můžete podívat na ukázky akcí a také zde můžete společnost kontaktovat a zajistit si dronovou show na své vlastní akci.