Chcete ochutnat méně tradiční kuchyni? Vyzkoušejte vegetariánské bistro

Skutečnou změnu ve stravování vám nabízí vegetariánské bistro Green Table, které se nachází v Praze. Můžete zde objevovat moderní a udržitelnou gastronomii kladoucí důraz na lokální a sezónní produkty.

Co na vás čeká?

Vegetariánské bistro nabízí jak zdravé, tak i čerstvé a velmi chutné pokrmy. Vyznává respekt k přírodě i životnímu prostředí. Jednotlivé pokrmy se zde připravují denně čerstvé. Vyzkoušejte harmonii mezi kvalitní a zdravou výživou a udržitelností. To vše Green Table nabízí.

Priority bistra

Samozřejmostí jsou zdravé a chutné pokrmy, ale vegetariánské bistro má priorit daleko více. Patří mezi ně udržitelnost, lokálnost a sezónnost.

Udržitelnost se projevuje v tom, že zde neplýtvají s jídlem ani energiemi. Sami si pěstují saláty a bylinky, pro něž je určená velká hydroponická farma. Ta zajistí celoroční produkci těchto surovin. Při péči nepoužívají žádné postřiky. K péči o okrasné květiny, které zdobí restauraci, používají vyčištěnou vodu pocházející z kuchyně. Pro čištění vzduchu jsou instalovány ekologické filtry.

A jak se projevuje lokálnost a sezónnost? Menu obsahuje široký výběr vegetariánských pokrmů, které se na místě připravují pouze se surovin nabízejících nejvyšší kvalitu. Ty bistro kupuje od vybraných lokálních dodavatelů. Menu je sestavováno tak, aby využívalo co nejvíce sezónních produktů. Můžete si zde tak pochutnat na výtečných snídaních, obědech i dezertech.

Nejen dobré jídlo, ale i setkávání

Green Table není jen místo, kde se dobře najíte. Je to místo určené pro neformální setkávání a to díky přátelské atmosféře, která zde panuje. Můžete zde uspořádat pracovní schůzi, konferenci, vernisáž nebo pravidelné eventy různého charakteru. K tomuto účelu slouží moderní coworková část, která seskládá ze dvou zasedacích místností a speciálního agility room.