OKTAGON jede dál. Co jste o něm možná nevěděli?

Když se řekne OKTAGON, představíme si vyrovnané bojovníky plné vnitřního klidu, kteří jdou plni odhodlání za vítězstvím. Nebojí se dát ránu ani ji schytat. Je to neopakovatelná podívaná a jedinečný sport. A proto stojí za to podívat se na OKTAGON turnaje blíž.

Novodobí gladiátoři

Může být boj v kleci zábava? OKTAGON turnaje ukazují, že rozhodně ano. Není to jen obyčejný souboj dvou urputných rivalů, je to obří show, jaká nemá u jiných sportů obdoby. Davy v aréně šílí, ve vzduchu je cítit touha zvítězit a napětí by se často dalo krájet. A přitom v hloubi vládne klid, vyrovnanost a připravenost bystré mysli na nadcházející události. MMA si získává čím dál víc příznivců.

Dá se říci, že OKTAGON turnaje se v mnohém neliší od slavných zápasů gladiátorů ve starověkém Římě. I tehdy to byla velkolepá událost, na kterou se chodili dívat všichni, kdo mohli. Novodobí gladiátoři se rvou se stejným odhodláním a bojují také do posledního dechu.

OKTAGON žebříčky

Zajímá vás, kteří MMA bojovníci jsou nejlepší? Kteří mají na kontě nejvíc proher? Odkud pocházejí? Kolik jim je let, jak jsou vysocí nebo co už za svou MMA kariéru zvládli? Pak si určitě prohlédněte OKTAGON žebříčky. Nečekejte žádné suché tabulky a nudná čísla. Tahle přehlídka borců z MMA je úplně jiná a začtete se do ní s ohromnou chutí. Zjistíte, kdo je nejlepší, na koho se stojí za to koukat, komu byste mohli začít fandit.

A pozor, nejsou to jen muži. OKTAGON žebříčky bojovníků MMA nezapomínají ani na ženy – takže si prohlédněte i ty nejtvrdší bojovnice a zjistěte, která na první pohled milá holka by vám raz dva vytřela zrak.

OKTAGON výsledky

Zajímá vás, jaké byly OKTAGON výsledky minulých turnajů? Kdo zvítězil, kdo si žádá odvetu, kdo se stal šampionem a kolikrát? Tohle všechno si můžete na webu organizace OKTAGON přečíst. Nebo si zjistěte novinky, proklikejte se na nejnovější zprávy a buďte neustále v obraze.

Ostatně, OKTAGON turnaje se staly oblíbeným cílem sázkařů, takže i pokud vás zajímá tato oblast, vyplatí se vám pečlivě sledovat, jak to s OKTAGON turnaji zrovna je a které hvězdy MMA se chystají vbrzku nastoupit do klece třeba na OKTAGON Frankfurt nebo OKTAGON Ostrava.

Víc než jen turnaje

OKTAGON nejsou zdaleka jen turnaje. I když ty jsou samozřejmě hlavní a sledují je příznivci MMA z více než 60 zemí světa. Ostatně, OKTAGON.TV patří v době turnajů k nejnavštěvovanějším platformám na internetu.

Aby se fanoušci v mezičase nenudili, je tu pro ně reality show s profesionálními bojovníky OKTAGON VÝZVA. A za zhlédnutí stojí třeba i velký seriál nazvaný Poslední gól Martina Fenina. Protože cesta z Bundesligy do klece OKTAGONu je něco, co se jen tak nevidí.