Pez z Indie miluje jízdu na střeše auta

Virální video rozzuřilo uživatele internetu a podnítilo debatu o bezpečnosti zvířat. Twitteratis rychle kritizoval řidiče auta za to, že psa vystavil nebezpečí.

Nedatované video psa sedícího na jedoucím autě na silnici v Bengaluru získává na sociálních sítích pozornost. Klip ve čtvrtek sdílel na Twitteru uživatel Forever Bengaluru. Bylo na něm vidět psa s hnědým obojkem, jak trpělivě stojí na jedoucím voze, než se posadí na střechu auta. 

„Jen věci Bengaluru,“ zněl titulek příspěvku, který nasbíral více než 149 000 zhlédnutí a téměř 1 000 lajků a komentářů. 

Podívejte se na video níže: 

Nemůžeme nezávisle ověřit pravost tohoto videa. Virální video však uživatele internetu rozzuřilo a podnítilo debatu o bezpečnosti silničního provozu a týrání zvířat. Twitteratis rychle kritizoval řidiče auta za to, že psa vystavil nebezpečí.

„Znepokojuje mě, že pes má obojek, což znamená, že psa pravděpodobně vlastní a umístili ho na auto. Představuje nebezpečí na silnici a provozu,“ napsal jeden z uživatelů. „Může si ho zarezervovat PETA (Lidé pro etické zacházení se zvířaty),“ řekl další. 

Třetí uživatel poznamenal: „Určitě špatná věc, kterou udělat…to, že zvíře nemůže mluvit, nám nedává žádné právo dostat zvíře do rizikových situací …. řidič auta musí být vhodně poučen.“ Čtvrtý dodal: „Lidem, kteří nevědí, jak zacházet s domácími mazlíčky, by mělo být zakázáno je mít. Jsem tak znepokojen, když to vidím; to ubohé zvíře by bylo vyděšené. Odvážil by se to udělat svému synovi nebo dceři?“