Tento muž prezentuje užitečnost tryskového obleku v náročném terénu

Je vidět, že osoba v „tryskovém obleku“ nese člověka ze země do kopcovitého terénu. Skládá se z proudového motoru a ovladačů do jeho rukou.

Anand Mahindra je široce sledován na Twitteru a často sdílí zajímavý obsah, aby pobavil i poučil uživatele. Jeho časovou osu je potěšením sledovat. V sobotu průmyslník sdílel video „futuristického stroje mobility“ – tryskového obleku. Podle něj by to mohlo výrazně pomoci Národním silám reakce na katastrofy (NDRF) při záchranných operacích.

Na videu, které sdílel pan Mahindra na Twitteru, je vidět osoba v „tryskovém obleku“, jak nese člověka ze země do kopcovitého terénu. Oblek se skládá z proudového motoru a ovladačů na ruce. Video původně sdílel Machine Pix. Podle uživatele je „Jet Suit Paramedic“ projektem „spolupráce mezi Gravity Industries a Great North Air Ambulance Service (která) vyústila v bezkonkurenční test lidského letu, který posouvá hranice nouzové reakce.“ K letu člověka došlo v Lake District ve Spojeném království.

„Další futuristický mobilní stroj, který brzy nebude masovým dojížděcím zařízením, ale bude mít výkonné specializované aplikace. Jetsuit by mohl změnit záchranné operace. Rád bych ho viděl nasazený @NDRFHQ,“ stojí v popisku příspěvku.