14 psů se spojilo, aby vytvořili vláček a pokořili Guinnessův světový rekord

Německý občan se zapsal do Guinessovy knihy rekordů za to, že naučil své psy dělat mašinku. Wolfgang Lauenburger a jeho smečka psů překonali v roce 2020 rekord jeho dcery Alexy Lauenburgerové. Mašince se zde říká Conga. Conga je latinskoamerický tanec, ve kterém jedna osoba stojí za druhou a tvoří řetěz.

Aby dosáhli rekordu, Wolfgang a jeho psi – Emma, ​​Filou, Fin, Simon, Susy, Maya, Ulf, Speck, Bibi, Katie, Jennifer, Elvis, Charly a Cathy vytvořili před Guinessovým porotcem linii conga.

Oficiální Twitter z Guinessovy knihy rekordů sdílel video, které ukazuje, jak pan Wolfgang instruuje psy, aby vytvořili Conga.

Spolu s videem je v popisku napsáno: „Nový rekord: Většina psů v konga linii – 14 od Wolfganga Lauenburgera (Německo) Wolfgang vedl Emmu, Filou, Fin, Simona, Susy, Mayu, Ulfa, Specka, Bibi, Katie, Jennifer , Elvis, Charly a Cathy v dlouhé řadě.“

Podívejte se na video zde:

Video bylo zveřejněno před pár hodinami a zatím nashromáždilo přes 8000 zhlédnutí. Uživatel napsal: „To je ta nejzdravější věc, kterou jsem dnes viděl.“

Toto není první věc, kterou pan Wolfgang vytvořil. Již dříve se mu podařilo vytvořit světový rekord pro „většinu převrácení psem za jednu minutu“.