Ubytujte se v korunách stromů a prožijte nevšední romantické chvíle

Ať už slavíte sv. Valentýna, jste věrni prvnímu máji či milujete romantické víkendy ve dvou kdykoliv, je někdy těžké zajistit ubytování v soukromí a současně si užívat moderních vymožeností. Ačkoli jsou pro někoho chvíle ve dvou ve stanu nebo pod širákem to pravé, občas se každý z nás chce nechat rozmazlovat. Glamping je styl ubytování, který naprosto souzní s přírodou, ale zároveň nejsou hosté ošizeni o veškerý komfort. Tree house však tento styl ubytování posunul ještě výše.

Ubytování v korunách stromů nemusí být jen pro děti

Tree house je již ve světě oblíbeným trendem a nyní jsou tyto možnosti už i v České republice. Tree house jsou ve skutečnosti domky v korunách stromů, jen ne takové, které známe z dětství. Když se podíváte na web treehousejested.cz, objevíte nabídku domků v korunách stromů kde můžete mít veškerý komfort dnešní doby.

Tree house jsou umístěné na místech, kde budete zcela odtrženi od civilizace uprostřed přírody Ralské pahorkatiny nebo v údolí kolem Ještědu.

Výhled na Ještěd a do divoké přírody

Treehouse mají natolik ojedinělé umístění, že se můžete kochat při západu slunce na Ještěd a krásnou přírodu, aniž by váš výhled narušoval jediný dům. Romantický večer, jakým můžete zakončit nerušený výlet v přírodě po okolí, můžete doplnit skleničkou šampaňského, kochat se výheldem do přírody a na Ještěd.

Pozitivní účinky ubytování v přírodě na organismus

O tom, že má příroda blahodárné účinky na lidský organismus, asi nelze pochybovat. Po víkendovém pobytu v přírodě se budete cítit nabití energií, která vám vydrží na delší dobu. Zejména ve chvíli, kdy žijete delší dobu ve shonu a stresu, měli byste otevřít web treehousejested.cz a vybrat si jeden z domů na stromě s výhledem na Ještěd.