Vychutnejte si glamping v treehousech u Ještědu

V současné době hledá celá řada z nás, alespoň na chvíli, útěk do přírody a klidu. Díky tomu se stvává glamping celosvětovým fenoménem. Cestování na místa, která jsou méně obvyklá, láká stále větší počet nadšenců. Glamping v sobě spojuje pohodlí, luxus a klid uprostřed nádherné přírodní krajiny.

Mezi hlavní důvody růstu popularity glampingu patří spojení tradičního kouzla kempování, nocí pod hvězdami a luxusního vybavení ubytovacích zařízení. Dokonalé spojení přírody a pohodlí tak láká stále více lidí. Glamping jim umožní únik z civilizace.

Za originálním zážitkem však nemusíte cestovat nikam daleko.

Treehouse Ještěd

Tyto dva treehouse nabízejí luxusní ubytování na stromě, které se stane jedinenčným zážitkem. Můžete zažít nevšední a romantický pobyt v korunách stromů, na vyhlídkovém posedu. Můžete utéct daleko a vysoko od všedních starostí. Budete zde sami. Ucítíte vůni dřeva a lesa, zaposloucháte se do jemného ševelení listů stromů. Nikdo vás nebude rušit. Nad hlavou se vám rozprostře zářivá hvězdná obloha.

Vybrat si můžete treehouse Amálku nebo Emanuela.

  • Treehouse Amálka

Jedinečný glamping vysoko v korunách stromů poskytuje kouzelný panoramatický výhled, který se vám naskýtá z prostorné terasy. Směřuje na dominantu hory Ještěd. Treehouse je umístěný na okraj lesa. Naleznete jej na kouzelné lesní mýtině. Je světlý a dokonale prosluněný. I když nemá elektřinu, je luxusně vybavený a poskytuje dokonalý komfort. Je postavený tak, aby byl v dokonalém souladu s okolní krajinou.

  • Treehouse Emanuel

Je umístěný vysoko v koruně majestátního smrku. Z prostorné terasy poskytuje nezapomenutelný průhled na místní dominantu – horu Ještěd. Při pobytu zde na vás dýchne nepopsatelná lesní atmosféra. Sice zde není elektrická energie, přesto se nemusíte vzdávat luxusu. Treehouse je připraven vás hýčkat maximálním luxusem. Lesní atmosféra je navíc dokonalá.