Jazykové kurzy online pomáhají rozšiřovat vaše obzory

Znalost cizího jazyka nabízí celou řadu výhody. Snadněji se dorozumíte, získáte všeobecný přehled a máte možnost seznámit se s novými kulturami. Pokud budete znát nějaký cizí jazyk, snáze seženete lukrativnější a zajímavější zaměstnání.

Kvalitní jazykové kurzy online

Kvalitní jazykové kurzy online nabízí JŠ Britannika. V nabídce naleznete zajímavé výukové programy, dokonalý systém zapůjčení učebnic a vítané jsou i příznivé ceny nebo atraktivní nabídky pro věrné zákazníky. Kurzy vedou kvalitní a zkušení lektoři.

Pro výuku je využíván jednotný metodický přístup. Pečlivě jsou kombinovány různorodé kreativní procvičovací metody – ústní (poslech, mluva, čtení) i písemné. Díky tomu mají studenti možnost získat potřebné dovednosti. Během výuky používáte jak moderní učebnice, tak i audio a video prostředky.

Kurzy praha online vám hned na počátku představí stručný a propracovaný plán průběhu celé výuky. Během kurzu se budete učit porozumět, číst a psát ve vámi zvoleném jazyce. Také získáte cenné informace o cizojazyčných zemích. Ty zajistí fascinující videomateriály BBC a National Geographic.

Individuální výuka

Jedná se o vysoce velmi efektivní způsob výuky cizího jazyka rychlou a jednoduchou formou.Výuku můžete absolvovat prezenčně nebo online. Prezenčně probíhá výuka v komfortních a dokonale vybavených učebnách, kde naleznete potřebnou techniku, knihovnu a další prostředky nezbytné pro výuku. Výuku zajišťují kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí.

Než individuální výuku zahájíte, sami si stanovíte počet hodin v měsíci.

V nabídce naleznete kurzy všeobecné angličtiny nebo angličtiny specializované – obchodní, administrativní, medicínské pro lékaře i sestry, angličtinu z oboru technologie či cestovního ruchu. Vybrat si však můžete také obchodní němčinu nebo ruštinu.

Podrobné informace k výuce a nabídce naleznete na webu jazykovekurzypraha.cz.