Novinka – LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential

LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential je novinkou v oblasti vzdělávání dětí na školách, která má za cíl podporovat kreativitu a přirozenou zvídavost dětí.

Tento koncept je označován jako STEAM a klade důraz na učení se skrze hraní a objevování nových věcí. Sada LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential obsahuje 449 barevných dílků, které jsou přizpůsobeny věku dětí prvního stupně základní školy. Dále obsahuje čtyři minifigurky s vlastními osobnostmi, které dětem pomáhají vyprávět příběhy a společně řešit problémy.

HW součástí sady

Součástí sady je také jednoduchý hardware pro programování, který je založen na oblíbeném jazyce Scratch a pomáhá dětem seznámit se s principy programování již v nízkém věku. Sada obsahuje chytrý hub se dvěma porty, motory, světelné mřížky a senzory barev, které dětem umožňují oživit své vlastní výtvory. Všechny součásti jsou uložené v praktickém a odolném boxu s barevnými přihrádkami a sada také obsahuje náhradní dílky.

LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential

LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential je součástí celého systému vzdělávání LEGO®, který podporuje žáky v získávání dovedností pomocí konceptu STEAM. Sada nabízí ukázková videa, návody a plány lekcí pro učitele. Dále je možné rozšířit výuku o matematiku a jazyky. Součástí sady je také program profesního rozvoje pro učitele, který jim pomáhá vést své hodiny úspěšně a se sebedůvěrou.

Celkově tedy LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential nabízí nový a moderní přístup k vzdělávání dětí, který je zábavný a podporuje kreativitu a objevování nových věcí.